Skip to content

AirPLC

AirPLC ir pilnīga industriālo IoT produktu ekosistēma, kas nodrošina mūsu klientiem vienotu, ērti lietojamu platformu tālvadībai un IoT lietojumprogrammām. Izmantojot AirPLC, varat ātri un vienkārši izvietot un paplašināt savas IoT lietojumprogrammas neatkarīgi no atrašanās vietas. Mūsu jaudīgais, uzticamais un drošais sakaru protokols nodrošina netraucētu integrāciju starp ierīcēm, un mūsu drošie, šifrētie sakaru kanāli nodrošina jūsu datu drošību un integritāti.

AirPLC ekosistēma ietver virkni sensoru, izpildmehānismu un sakaru moduļu, kurus var viegli pielāgot, lai tie atbilstu jūsu lietojumprogrammas īpašajām vajadzībām. Mūsu sistēma ir elastīga un mērogojama, ļaujot jums viegli pievienot jaunas ierīces un paplašināt sistēmu, pieaugot jūsu vajadzībām.
Izmantojot AirPLC, jūs varat pārraudzīt un kontrolēt savus rūpnieciskos procesus no jebkuras vietas pasaulē, nodrošinot jums lielāku kontroli un elastību nekā jebkad agrāk. Mūsu sistēma ir izstrādāta tā, lai tā būtu viegli lietojama, padarot to pieejamu ikvienam neatkarīgi no tehniskās zināšanas. Neatkarīgi no tā, vai esat mazs uzņēmums vai liela korporācija, AirPLC nodrošina elastību un mērogojamību, lai apmierinātu jūsu vajadzības.
AirPLC mēs esam apņēmušies nodrošināt saviem klientiem vislabāko iespējamo pieredzi. Tāpēc mēs piedāvājam regulārus programmaparatūras un programmatūras atjauninājumus, lai nodrošinātu, ka mūsu sistēma vienmēr ir atjaunināta un droša. Mēs nodrošinām arī plašu tehnisko dokumentāciju, izmantojot mūsu klientu portālu, lai jūs varētu ātri un viegli atrast informāciju, kas jums nepieciešama, lai maksimāli izmantotu mūsu produktus.
Turklāt mēs regulāri organizējam tiešsaistes seminārus, lai mūsu klienti būtu informēti par jaunākajiem sasniegumiem mūsu tehnoloģijā un sniegtu noderīgus padomus un padomus, kā maksimāli izmantot mūsu produktus. Mūsu ekspertu komanda vienmēr ir pieejama, lai atbildētu uz jūsu jautājumiem un sniegtu atbalstu, kad tas jums nepieciešams.
Izmantojot AirPLC, varat būt drošs, ka jums ir uzticama un droša platforma visām jūsu rūpnieciskajām IoT vajadzībām. Mūsu sistēma ir izstrādāta tā, lai tā būtu elastīga un mērogojama, lai jūs to varētu viegli pielāgot savām īpašajām vajadzībām. Neatkarīgi no tā, vai esat mazs uzņēmums vai liela korporācija, AirPLC ir pieejami rīki un resursi, kas nepieciešami, lai jūsu rūpnieciskos procesus paceltu uz nākamo līmeni.

levelpro.lv © 2023