Skip to content

Pakalpojumi

Mūsu uzņēmumā mēs piedāvājam virkni pakalpojumu, kas papildina mūsu galveno produktu līniju – AirPLC programmējamos loģiskos kontrolierus. Mūsu pieredzējušie inženieri un tehniķi ir apņēmušies nodrošināt pielāgotus risinājumus, kas ir pielāgoti jūsu īpašajām vajadzībām. Mūsu pakalpojumi ietver:


Pētniecības un attīstības pielāgoti risinājumi: mūsu komanda var palīdzēt jums izstrādāt pielāgotus risinājumus, kas atbilst jūsu īpašajām vajadzībām. Mēs cieši sadarbojamies ar saviem klientiem, lai izprastu viņu prasības un izstrādātu risinājumus, kas ir pielāgoti viņu unikālajām vajadzībām.
Iegulto sistēmu integrācija: mēs specializējamies AirPLC kontrolleru integrēšanā esošajās sistēmās vai jaunu sistēmu izstrādē no nulles. Mūsu komandai ir pieredze darbā ar plašu iegulto sistēmu klāstu, izmantojot sistēmas standartizētus protokolus.
PCB dizains, prototips, ražošana (līdz 6 slāņiem): mūsu komanda var palīdzēt jums izstrādāt, prototipēt un ražot augstas kvalitātes PCB, kas atbilst jūsu īpašajām prasībām.
SMD montāžas līnija: Mūsu SMD automatizētā montāžas līnija ir aprīkota ar jaunākajām tehnoloģijām un iekārtām, kas ļauj ātri un efektīvi ražot augstas kvalitātes SMD komplektus.
Kvalitātes kontroles pakalpojums: mēs esam ieviesuši stingru kvalitātes kontroles procesu, lai nodrošinātu, ka visi mūsu produkti atbilst vai pārsniedz nozares standartus. Mūsu kvalitātes kontroles komanda ir apņēmusies nodrošināt, lai katrs mūsu ražotais produkts atbilstu mūsu augstajiem kvalitātes un uzticamības standartiem.
Programmatūras izstrāde iegultajām sistēmām: Mums ir pieredzējušu programmatūras izstrādātāju komanda, kas specializējas programmatūras izstrādē iegultajām sistēmām. Neatkarīgi no tā, vai jums nepieciešama pielāgota programmatūra vai esošās programmatūras modifikācijas, mēs varam palīdzēt.
Pielāgota bloķēta programmaparatūra mikrokontrolleriem: mēs specializējamies pielāgotas aizsargātas programmaparatūras izstrādē mikrokontrolleriem. Mūsu komanda var palīdzēt jums izstrādāt pielāgotu programmaparatūru, kas atbilst jūsu īpašajām vajadzībām.

levelpro.lv © 2023